Онлайн трансляция

Свернуть

Тиздән “ТНВ-Планета”да

ТНВ-Планета телепрограммасы

Дүш, 15 июл

Сиш, 16 июл

Чәр, 17 июл

Пән, 18 июл

Җом, 19 июл

Шим, 20 июл

Якш, 21 июл

Кичә

Бүген

Иртәгә

Пән, 25 июл

Җом, 26 июл

Шим, 27 июл

Якш, 28 июл

Дүш, 29 июл

Сиш, 30 июл

Чәр, 31 июл

Пән, 01 авг

Җом, 02 авг

Шим, 03 авг

Якш, 04 авг

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

И.Франко. "Урланган бәхет". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

03:15

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:40

"Йөрәктән-йөрәккә". Дамир Исхаков турында телеочерк 16+

04:35

"Гаилә учагы" 16+

05:00

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Родина – это родительский дом... Герой России Иван Додосов". Документальный фильм 16+

06:30

"Для чего мы здесь". Документальный фильм 16+

07:00

"Спецназ – это образ жизни. Герой России Сергей Хайрутдинов". Документальный фильм 16+

07:30

"Заряжены Победой". Документальный фильм 16+

08:00

Телевизионный марафон "Вступай в Армию Победы!" 16+

20:00

"Просто будем жить...". Документальный фильм 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

21:55

"Кызган казан" 6+

22:20

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

22:50

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Башваткыч" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

Т.Миңнуллин. "Без китәбез, сез каласыз". Телефильм 16+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Үз җиремдә үз җырым". Шагыйрь Гәрәй Рәхим турында телеочерк 16+

04:20

"Башваткыч" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." 16+

06:00

"Йөрәктән - йөрәккә". Татарстанның атказанган артисты Рамил Курамшин турында телеочерк 16+

07:00

"Яңалыклар" 16+

07:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

08:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

08:30

"Җырлыйк әле!" 12+

09:30

"Кайтса әгәр яшь чагым. Татарстанның атказанган артисты Рамил Курамшин концерты" 16+

10:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

10:30

"Татар халык җырлары" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Ком сәгате" 16+

13:05

М.Бәйҗиев. "Кияү белән кәләш". Телевизион спектакль 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

17:30

"Ватандашлар". Камәрия Хәмидуллина. Сез иң гүзәл кеше икәнсез 16+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Җырлыйк әле!" 12+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

20:00

"Халкым минем" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Ком сәгате" 16+

22:15

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

22:45

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Җырлыйк әле!" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Тамчы-шоу" 6+

00:40

"Татар халык җырлары" 12+

01:05

"Әй, язмыш, язмыш..." 16+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Сөйләшергә вакыт" 16+

13:05

И.Мәхмүтова. "Син бит минем бергенәм". К.Тинчурин исемендәге татар дәүләт драма һәм комедия театры спектакле 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

17:30

"Ватандашлар". Миркасыйм Госманов. Татар мөһәҗире 16+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

20:00

"Гаилә учагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Йөрәктән - йөрәккә". Зөлфия Вәлиева турында телеочерк 16+

22:15

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

22:45

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Гаилә учагы" 16+

00:40

"Татар халык җырлары" 12+

01:05

М.Гыйләҗев. "Казан егетләре". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле (субтитрлы) 16+

03:05

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Татарстанның атказанган артисты Рамил Курамшин турында телеочерк 16+

04:20

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Йөрәктән-йөрәккә". Дамир Исхаков турында телеочерк 16+

07:00

"Яңалыклар" 16+

07:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

08:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

08:30

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

09:30

"Гаилә учагы" 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

13:05

Т.Җүҗәноглу. "Ташкын". С.Өметбаев исемендәге Минзәлә татар дәүләт драма театры спектакле 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

17:30

"Ватандашлар". Нәҗип Нәккаш. Татар халкының бизәге 16+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Сөйләшергә вакыт" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

20:00

"Кызган казан" 6+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Йөрәктән-йөрәккә". Дамир Исхаков турында телеочерк 16+

22:15

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

22:45

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Сөйләшергә вакыт" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

М.Гыйләҗев. "Тагын Казан егетләре". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән-йөрәккә". Зөлфия Вәлиева турында телеочерк 16+

04:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Йөрәктән-йөрәккә". Әхтәм Зарипов турында телеочерк 16+

07:00

"Яңалыклар" 16+

07:15

"Ватандашлар". Мөнир Ерзин. Хәтер утта янмас 16+

08:00

"Җырлар чак" 16+

08:30

"Ком сәгате" 16+

09:30

"Нәсыйхәт" 16+

10:00

"Заман көзгесе" 6+

10:30

"Татар халык җырлары" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Җыр – ул хиснең балкышы!". Популяр җырлар авторы Наил Касыймов турында телеочерк 16+

13:05

Ф.Әмирхан. "Тигезсезләр" Минзәлә татар дәүләт драма театры спектакле 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Нәсыйхәт" 16+

17:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

17:30

"Ватандашлар". Разил Вәлиев. Мин китап кешесе 16+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Ком сәгате" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

20:00

"Туган җир" 12+

20:30

"Заман көзгесе" 6+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Кто мы татары?" 12+

21:55

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

22:15

"Җырлар чак" 16+

22:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Ком сәгате" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Нәсыйхәт" 16+

00:40

"Татар халык җырлары" 12+

01:05

"Җыр – ул хиснең балкышы!". Популяр җырлар авторы Наил Касыймов турында телеочерк 16+

02:00

"Заман көзгесе" 6+

02:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән-йөрәккә". Әхтәм Зарипов турында телеочерк 16+

04:20

"Ком сәгате" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Йөрәктән - йөрәккә". Татарстанның халык артисты Рөстәм Маликов турында телеочерк 16+

07:00

Б.Бикбай. "Кодача". А.Мөбарәков исемендәге Сибай татар дәүләт драма театры спектакле 16+

09:00

"Сөйләшергә вакыт" 16+

10:00

"Кайнар хит" 16+

11:00

"Башваткыч" 12+

12:05

"Җырлыйк әле!" 12+

13:05

Татарстанның атказанган артисты Фердинанд Сәлаховның юбилей кичәсе 16+ 2024-07-20 15:00:00 И. Юзеев. "Ак калфагым төшердем кулдан... ". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

17:15

"Маршрутка" 6+

17:45

"Халкым минем" 12+

18:15

"Башваткыч" 12+

19:05

"Җырлыйк әле!" 12+

20:00

"Үткәннәрдән киләчәккә сезнең белән җырлап барам". Хәния Фәрхи 16+

22:35

"Тукран тәүбәсе". "Мунча ташы" татар эстрада театры спектакле 16+

01:40

"Шулдыр ул ярату" Габделфәт Сафин концерты 16+

03:00

"Башваткыч" 12+

03:50

"Җырлыйк әле!" 12+

04:40

"Заман көзгесе" 6+

05:05

"Халкым минем" 12+

05:30

"Нәсыйхәт" 16+

06:00

"Заман көзгесе" 6+

06:30

"Мин бу җирне матурларга тудым". Әнгам Атнабаев иҗатына багышланган кичә 16+

09:00

"Йөрәктән-йөрәккә". Фәнзилә Җәүһәрова турында телеочерк 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

11:10

"Тамчы-шоу" 6+

11:40

"Бергәләп өйрәник" 6+

12:05

"Яшьләр тукталышы" 6+

12:35

"Халкым минем" 12+

13:00

"Гаилә учагы" 16+

13:30

II "Безнең җыр" иҗат лабораториясенең гала-концерты 16+

15:40

П.Коэльо. "Алхимик ". Г.Кариев исемендәге татар дәүләт яшь тамашачы театры спектакле 16+

17:15

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

18:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:05

"Ком сәгате" 16+

20:00

"Эх, гармуннар уйный белсәм!". Концерт 16+

22:05

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

23:50

"Ком сәгате" 16+

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:45

"Шаян хәлләр" 16+

03:15

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:40

"Йөрәктән-йөрәккә". Фәнзилә Җәүһәрова турында телеочерк 16+

04:35

"Гаилә учагы" 16+

05:00

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

08:40

"Башваткыч" 12+

09:50

"Семь дней". Информационно-аналитическая программа 16+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Туган җир" 12+

12:05

"Йөрәктән-йөрәккә". Фәнзилә Җәүһәрова турында телеочерк 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Заман көзгесе" 6+

17:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

17:30

"Яшьләр тукталышы" 6+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Башваткыч" 12+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

21:55

"Кызган казан" 6+

22:20

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

22:50

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Башваткыч" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Садри Максуди һәм Әхмәт Һади турында телеочерк 16+

04:20

"Башваткыч" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

08:30

"Җырлыйк әле!" 12+

09:30

"Канун. Парламент. Җәмгыять" 16+

10:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

10:30

"Соотечественники". Махмут Гареев. Генерал шести войн 16+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Ком сәгате" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

17:30

"Соотечественники". Махмут Гареев. Генерал шести войн 16+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Җырлыйк әле!" 12+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

20:00

"Халкым минем" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Ком сәгате" 16+

22:15

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

22:45

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Җырлыйк әле!" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Тамчы-шоу" 6+

00:40

"Соотечественники". Махмут Гареев. Генерал шести войн 16+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән-йөрәккә". Фәнзилә Җәүһәрова турында телеочерк 16+

04:20

"Җырлыйк әле!" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

08:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Садри Максуди һәм Әхмәт Һади турында телеочерк 16+ 2024-07-24 09:30:00 "Яшьләр тукталышы" 6+

10:00

"Халкым минем" 12+

10:30

"Җырым булсын бүләгем". Гали Ильясов җырлый 6+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Сөйләшергә вакыт" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

17:30

"Ватандашлар". Резеда Ахиярова. Йолдыз музыкасы 16+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

20:00

"Гаилә учагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Йөрәктән - йөрәккә". Садри Максуди һәм Әхмәт Һади турында телеочерк 16+

22:15

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

22:45

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Гаилә учагы" 16+

00:40

"Җырым булсын бүләгем". Гали Ильясов җырлый 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Клара Хәйретдинова турында телеочерк (субтитрлы) 16+

04:20

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

08:30

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

09:30

"Гаилә учагы" 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Ватандашлар". Ренат Акчуринның йөрәкле командасы 16+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

17:30

"Ватандашлар". Ренат Акчуринның йөрәкле командасы 16+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Сөйләшергә вакыт" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

20:00

"Кызган казан" 6+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Йөрәктән - йөрәккә". Клара Хәйретдинова турында телеочерк (субтитрлы) 16+

22:15

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

22:45

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Сөйләшергә вакыт" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Үткәннәр сагындыра" 12+

00:40

"Ватандашлар". Ренат Акчуринның йөрәкле командасы 16+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Наҗар Нәҗми турында телеочерк 16+

04:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Җырлар чак" 16+

08:30

"Ком сәгате" 16+

09:30

"Нәсыйхәт" 16+

10:00

"Заман көзгесе" 6+

10:30

"Ватандашлар". Зөфәр Рәмиев. Туган җир җылысы 16+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Йөрәктән-йөрәккә". Фәнзилә Җәүһәрова турында телеочерк 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Нәсыйхәт" 16+

17:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

17:30

"Ватандашлар". Зөфәр Рәмиев. Туган җир җылысы 16+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Ком сәгате" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

20:00

"Родная земля" 12+

20:30

"Заман көзгесе" 6+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Кто мы татары?" 12+

21:55

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

22:20

"Җырлар чак" 16+

22:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Ком сәгате" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Нәсыйхәт" 16+

00:40

"Ватандашлар". Зөфәр Рәмиев. Туган җир җылысы 16+

01:05

"Йөрәктән-йөрәккә". Роберт Миңнуллин турында телеочерк 16+

02:00

"Заман көзгесе" 6+

02:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән-йөрәккә. Илтөзәр Мөхәммәтгалиев турында телеочерк 16+

04:20

"Ком сәгате" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Йөрәктән - йөрәккә". Клара Хәйретдинова турында телеочерк (субтитрлы) 16+

07:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

09:00

"Сөйләшергә вакыт" 16+

10:00

"Кайнар хит" 16+

11:00

"Башваткыч" 12+

12:05

"Җырлыйк әле!" 12+

13:05

Зинира һәм Ризат Рамазановлар концерты 16+

15:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

17:15

"Казаннан казанга" 16+

17:45

"Халкым минем" 12+

18:15

"Башваткыч" 12+

19:05

"Җырлыйк әле!" 12+

20:00

"Бүләк булып калсын җырларым". Ринат Мөслимов 16+

22:20

"Көлке чыбыркысы". Түбән Кама "Мунча ташы" эстрада театры спектакле 16+

01:30

"Юл үткәндә". Булат Нигъмәтуллин концерты 16+

03:00

"Башваткыч" 12+

03:50

"Җырлыйк әле!" 12+

04:40

"Заман көзгесе" 6+

05:05

"Халкым минем" 12+

05:30

"Нәсыйхәт" 16+

06:00

"Заман көзгесе" 6+

06:30

"Халкыбыз мирасы – Народное наследие". Татар дәүләт җыр һәм бию ансамбле концерты 6+

09:00

"Йөрәктән-йөрәккә". Ильяс Гаффаров турында телеочерк 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

11:10

"Тамчы-шоу" 6+

11:40

"Бергәләп өйрәник" 6+

12:05

"Яшьләр тукталышы" 6+

12:35

"Халкым минем" 12+

13:00

"Гаилә учагы" 16+

13:30

"Яшәү- мизгел". Татарстанның халык артисты Нәфкатъ Нигъмәтуллин концерты 16+

15:40

"Үксезләр". Телевизион нәфис фильм 16+

17:15

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

18:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:05

"Ком сәгате" 16+

20:00

"Семь дней". Информационно-аналитическая программа 16+

21:00

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

21:50

"Сула!". Ришат Төхвәтуллин концерты 16+

23:50

"Ком сәгате" 16+

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:45

"Шаян хәлләр" 16+

03:15

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:40

"Йөрәктән-йөрәккә" 16+

04:35

"Гаилә учагы" 16+

05:00

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

08:40

"Башваткыч" 12+

09:50

"Семь дней". Информационно-аналитическая программа 16+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Родная земля" 12+

12:05

"Йөрәктән-йөрәккә". Роберт Миңнуллин турында телеочерк 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Заман көзгесе" 6+

17:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

17:30

"Яшьләр тукталышы" 6+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Башваткыч" 12+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

21:55

"Кызган казан" 6+

22:20

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

22:50

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Башваткыч" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Үткәннәр сагындыра" 12+

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Нечкә билле Зиләйлүкнең җырлары". Татарстанның халык артисты Зилә Сөнгатуллина турында телеочерк 16+

04:20

"Башваткыч" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

08:30

"Җырлыйк әле!" 12+

09:30

"Ватандашлар" 16+

10:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Ком сәгате" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Җырлыйк әле!" 12+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Халкым минем" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Ком сәгате" 16+

22:15

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

22:45

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Җырлыйк әле!" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Тамчы-шоу" 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Нәҗип Нәккаш турында телеочерк 16+

04:20

"Җырлыйк әле!" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

08:30

"Нечкә билле Зиләйлүкнең җырлары". Татарстанның халык артисты Зилә Сөнгатуллина турында телеочерк 16+

09:30

"Яшьләр тукталышы" 6+

10:00

"Халкым минем" 12+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Сөйләшергә вакыт" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Гаилә учагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Йөрәктән - йөрәккә". Нәҗип Нәккаш турында телеочерк 16+

22:15

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

22:45

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Гаилә учагы" 16+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән-йөрәккә". Ильяс Гаффаров турында телеочерк 16+

04:20

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

08:30

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

09:30

"Гаилә учагы" 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Сөйләшергә вакыт" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Кызган казан" 6+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Йөрәктән-йөрәккә". Роберт Миңнуллин турында телеочерк 16+

22:15

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

22:45

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Сөйләшергә вакыт" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Үткәннәр сагындыра" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән-йөрәккә". Роберт Миңнуллин турында телеочерк 16+

04:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Җырлар чак" 16+

08:30

"Ком сәгате" 16+

09:30

"Нәсыйхәт" 16+

10:00

"Заман көзгесе" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Йөрәктән-йөрәккә". Роберт Миңнуллин турында телеочерк 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Нәсыйхәт" 16+

17:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Ком сәгате" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Туган җир" 12+

20:30

"Заман көзгесе" 6+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Кто мы татары?" 12+

21:55

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

22:20

"Җырлар чак" 16+

22:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Ком сәгате" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Нәсыйхәт" 16+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Рухының – үз күге". Татарстанның халык язучысы Равил Фәйзуллин турында телеочерк 16+

02:00

"Заман көзгесе" 6+

02:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Имаметдин Гәрәев турында телеочерк 16+

04:20

"Ком сәгате" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

07:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

09:00

"Сөйләшергә вакыт" 16+

10:00

"Кайнар хит" 16+

11:00

"Башваткыч" 12+

12:05

"Җырлыйк әле!" 12+

13:05

"Олы юл әйтте..." циклыннан "Ышаныч". Айдар Фәйзрахманов, Равил Фәйзуллин 16+

15:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

17:15

"Маршрутка" 6+

17:45

"Халкым минем" 12+

18:15

"Башваткыч" 12+

19:05

"Җырлыйк әле!" 12+

20:00

"Адымнар" 16+

20:30

II "Безнең җыр" иҗат лабораториясенең гала-концерты 16+

22:30

Н.Исәнбәт. "Миркәй белән Айсылу". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектале 16+

00:25

Н.Гаетбаев."Ничек кияүгә чыгарга?". К.Тинчурин исемендәге татар дәүләт драма һәм комедия театры спектакле 16+

02:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:00

"Башваткыч" 12+

03:50

"Җырлыйк әле!" 12+

04:40

"Заман көзгесе" 6+

05:05

"Халкым минем" 12+

05:30

"Нәсыйхәт" 16+

06:00

"Заман көзгесе" 6+

06:30

"Ватандашлар" 16+

07:00

"Адымнар" 16+

07:30

"Кто мы татары? " 12+

08:00

"Яратам". Гөлнара Габидуллина концерты 16+

09:00

"Рухының – үз күге". Татарстанның халык язучысы Равил Фәйзуллин турында телеочерк 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

11:10

"Тамчы-шоу" 6+

11:40

"Бергәләп өйрәник" 6+

12:05

"Яшьләр тукталышы" 6+

12:35

"Халкым минем" 12+

13:00

"Гаилә учагы" 16+

13:30

"Тагын килде язлар... " Татарстанның халык шагыйре Равил Фәйзуллинның юбилей кичәсе 12+

15:40

Б.Абдураззоков. "Исәнме, улым!". Г. Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

17:15

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

18:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:05

"Ком сәгате" 16+

20:00

"Семь дней". Информационно-аналитическая программа 16+

21:00

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

21:50

З.Хәким. "Күрәзәче". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

23:50

"Ком сәгате" 16+