Онлайн трансляция

Свернуть

Скоро на ТНВ-Планета

Телепрограмма ТНВ-Планета

Пн, 26 фев

Вт, 27 фев

Ср, 28 фев

Чт, 29 фев

Пт, 01 мар

Сб, 02 мар

Вс, 03 мар

Вчера

Сегодня

Завтра

Чт, 07 мар

Пт, 08 мар

Сб, 09 мар

Вс, 10 мар

Пн, 11 мар

Вт, 12 мар

Ср, 13 мар

Чт, 14 мар

Пт, 15 мар

Сб, 16 мар

Вс, 17 мар

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:45

"Шаян хәлләр" 16+

03:15

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:40

"Йөрәктән - йөрәккә" 16+

04:35

"Гаилә учагы" 16+

05:00

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:40

"Башваткыч" 12+

09:50

"Семь дней". Информационно-аналитическая программа 16+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Родная земля" 12+

12:05

"Йөрәктән - йөрәккә". Рифкать Вахитов турында телеочерк 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Заман көзгесе" 6+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Сәләт" 6+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Башваткыч" 12+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

21:55

"Кызган казан" 6+

22:20

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Башваткыч" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Үткәннәр сагындыра" 12+

00:40

"Сәләт" 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Рифкать Вахитов турында телеочерк 16+

04:20

"Башваткыч" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Җырлыйк әле!" 12+

09:30

"Канун. Парламент. Җәмгыять" 16+

10:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Ком сәгате" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Җырлыйк әле!" 12+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Халкым минем" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Ком сәгате" 16+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Җырлыйк әле!" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Тамчы-шоу" 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Россиянең халык рәссаме Абрек Абзгильдин турында телеочерк 16+

04:20

"Җырлыйк әле!" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Сөюем бакчасы". Шагыйрә Шәмсия Җиһангирова шигырьләренә иҗат ителгән җырлар 16+

09:30

"Сәләт" 6+

10:00

"Халкым минем" 12+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Сөйләшергә вакыт" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Гаилә учагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Сөюем бакчасы". Шагыйрә Шәмсия Җиһангирова шигырьләренә иҗат ителгән җырлар 16+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Гаилә учагы" 16+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Әмирхан Еники турында телеочерк (субтитрлы) 16+

04:20

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

09:30

"Гаилә учагы" 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Сөйләшергә вакыт" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Кызган казан" 6+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Йөрәктән - йөрәккә". Илфак Ибраһимов турында телеочерк 16+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Сөйләшергә вакыт" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Үткәннәр сагындыра" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Илфак Ибраһимов турында телеочерк 16+

04:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Ком сәгате" 16+

09:30

"Нәсыйхәт" 16+

10:00

"Заман көзгесе" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Йөрәктән-йөрәккә". Илфак Ибраһимов турында телеочерк 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Нәсыйхәт" 16+

17:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Ком сәгате" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Туган җир" 12+

20:30

"Заман көзгесе" 6+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Кто мы татары?" 12+

21:55

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Ком сәгате" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Нәсыйхәт" 16+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Йөрәктән - йөрәккә". Әмирхан Еники турында телеочерк (субтитрлы) 16+

02:00

"Заман көзгесе" 6+

02:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Кремль артисты". Татарстанның халык артисты Наил Шәйхетдинов турында телеочерк 16+

04:20

"Ком сәгате" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Йөрәктән - йөрәккә". Әмирхан Еники турында телеочерк (субтитрлы) 16+

07:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

09:00

"Сөйләшергә вакыт" 16+

10:00

"Кайнар хит" 16+

11:00

"Башваткыч" 12+

12:05

"Җырлыйк әле!" 12+

13:00

"Гомер тәлгәшләре". Халык язучысы Тәлгать Галиуллинга 85 яшь 12+

15:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

17:15

"Калеб" 6+

17:45

"Халкым минем" 12+

18:15

"Башваткыч" 12+

19:05

"Җырлыйк әле!" 12+

20:00

"Адымнар" 16+

20:30

"Аклык". Рәмис Әймәт 12+

22:05

З.Хәким. "Карак". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

23:45

"Гомер тәлгәшләре". Халык язучысы Тәлгать Галиуллинга 85 яшь 12+

01:20

"Йөрәк җылысы". Филүс Каһиров концерты 16+

03:00

"Башваткыч" 12+

03:50

"Җырлыйк әле!" 12+

04:40

"Заман көзгесе" 6+

05:05

"Халкым минем" 12+

05:30

"Нәсыйхәт" 16+

06:00

"Заман көзгесе" 6+

06:30

"Канун.Парламент. Җәмгыять"

07:00

"Адымнар" 16+

07:30

"Кто мы татары?" 12+

08:00

"Яшик әле бу дөньяда". Татарстанның халык артисты Римма Ибраһимова концерты 16+

09:00

"Йөрәктән-йөрәккә" 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

11:10

"Тамчы-шоу" 6+

11:40

"Бергәләп өйрәник" 6+

12:05

"Яшьләр тукталышы" 6+

12:35

"Халкым минем" 12+

13:00

"Гаилә учагы" 16+

13:30

А.Цагарелли. "Ханума". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

16:10

"Бар фасылга – бер асыл". Татарстанның халык артисты Рузия Мотыйгуллина турында телеочерк 16+

17:15

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

18:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:05

"Ком сәгате" 16+

20:00

"Семь дней". Информационно-аналитическая программа 16+

21:00

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

21:50

"Яшик әле дөньяны яратып" 16+

23:45

"Ком сәгате" 16+

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:45

"Шаян хәлләр" 16+

03:15

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:40

"Йөрәктән - йөрәккә" 16+

04:35

"Гаилә учагы" 16+

05:00

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:40

"Башваткыч" 12+

09:50

"Семь дней". Информационно-аналитическая программа 16+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Туган җир" 12+

12:05

"Йөрәктән-йөрәккә". Татарстанның халык, Россиянең атказанган артисты Рөстәм Вәлиев турында телеочерк 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Заман көзгесе" 6+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Яшьләр тукталышы" 6+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Башваткыч" 12+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

21:55

"Кызган казан" 6+

22:20

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Башваткыч" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Үткәннәр сагындыра" 12+

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән-йөрәккә". Рәйсә Нуриева турында телеочерк 16+

04:20

"Башваткыч" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Җырлыйк әле!" 12+

09:30

"Канун. Парламент. Җәмгыять" 16+

10:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Ком сәгате" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Җырлыйк әле!" 12+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Халкым минем" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Ком сәгате" 16+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Җырлыйк әле!" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Тамчы-шоу" 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 6+

03:30

"Идрис Газиев тәкъдим итә". "Минем йөрәк сиңа эндәшә. Мансур Мозаффаров" 16+

04:20

"Җырлыйк әле!" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Муза... Музыка... Мозаффаров...". Мансур Мозаффаров турында телеочерк 16+

09:30

"Яшьләр тукталышы" 6+

10:00

"Халкым минем" 12+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Сөйләшергә вакыт" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Гаилә учагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Муза... Музыка... Мозаффаров...". Мансур Мозаффаров турында телеочерк 16+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Гаилә учагы" 16+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 6+

03:30

"Күңелем назлары җырымда чагыла". Татарстанның халык артисткасы Флера Сөләйманова турында телеочерк 16+

04:20

"Сөйләшергә вакыт" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

09:30

"Гаилә учагы" 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Сөйләшергә вакыт" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Кызган казан" 6+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Күңелем назлары җырымда чагыла". Татарстанның халык артисткасы Флера Сөләйманова турында телеочерк 16+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Сөйләшергә вакыт" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Үткәннәр сагындыра" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

З.Хәким. "Бармы ришвәттән дәва?". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Гәбделфәрт Шәрәфиев турында телеочерк 16+

04:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Рәхәт концерт-show". Илзидә Госман 16+

07:30

"Шаян хәлләр" 16+

08:30

"Әниләр һәм бәбиләр". Концерт 12+

10:30

"Нәсыйхәт" 16+

11:00

"Татарлар" 12+

12:05

З.Хәким. "Килә ява, килә ява". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Йөрәктән - йөрәккә". Равилә Шәйдуллина турында телеочерк 16+

16:30

"Нәсыйхәт" 16+

17:00

"Туган җир" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

Габделфәт Сафинның юбилей концерты 16+

21:30

"Яңалыклар" 16+

21:55

Н.Исәнбәт. "Гөлҗамал". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

00:15

"Нәсыйхәт" 16+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

Д.Салихов. "Капчык". Әлмәт татар дәүләт драма театры спектакле 16+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Равилә Шәйдуллина турында телеочерк 16+

04:20

"Ком сәгате" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Йөрәктән-йөрәккә". Татарстанның халык, Россиянең атказанган артисты Рөстәм Вәлиев турында телеочерк 16+

07:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

09:00

"Сөйләшергә вакыт" 16+

10:00

"Кайнар хит" 16+

11:00

"Башваткыч" 12+

12:05

"Җырлыйк әле!" 12+

13:00

"Аклык". Рәмис Әймәт 12+

15:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

17:15

"Казаннан казанга" 16+

17:45

"Халкым минем" 12+

18:15

"Башваткыч" 12+

19:05

"Җырлыйк әле!" 12+

20:00

"Адымнар" 16+

20:30

"Кояш гомере". Гөлшат Зәйнашева истәлегенә 12+

22:35

Т.Миңнуллин. "Алты кызга бер кияү". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

00:40

"Бичаракай". Телефильм 18+

03:00

"Башваткыч" 12+

03:50

"Җырлыйк әле!" 12+

04:40

"Заман көзгесе" 6+

05:05

"Халкым минем" 12+

05:30

"Нәсыйхәт" 16+

06:00

"Заман көзгесе" 6+

06:30

"Канун.Парламент. Җәмгыять"

07:00

"Адымнар" 16+

07:30

"Кто мы татары?" 12+

08:00

Г.Камал. "Беренче театр". Телеспектакль 16+

09:00

"Күңелем назлары җырымда чагыла...". Татарстанның халык артисткасы Флера Сөләйманова турында телеочерк 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

11:10

"Тамчы-шоу" 6+

11:40

"Бергәләп өйрәник" 6+

12:05

"Яшьләр тукталышы" 6+

12:35

"Халкым минем" 12+

13:00

"Гаилә учагы" 16+

13:30

"Туган көн концерты – 35!". Рифат Зарипов 16+

16:45

"Шаян хәлләр" 16+

17:15

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

18:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:05

"Ком сәгате" 16+

20:00

"Семь дней". Информационно-аналитическая программа 16+

21:00

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

21:50

М.Кәрим."Ай тотылган төндә". Чаллы татар дәүләт драма театры спектакле 16+

23:45

"Ком сәгате" 16+

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:45

"Шаян хәлләр" 16+

03:15

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:40

"Күңелем назлары җырымда чагыла...". Татарстанның халык артисткасы Флера Сөләйманова турында телеочерк 16+

04:35

"Гаилә учагы" 16+

05:00

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:40

"Башваткыч" 12+

09:50

"Семь дней". Информационно-аналитическая программа 16+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Туган җир" 12+

12:05

"Йөрәктән-йөрәккә". Галимҗан Ибраһимов турында телеочерк 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Заман көзгесе" 6+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Яшьләр тукталышы" 6+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Башваткыч" 12+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

21:55

"Кызган казан" 6+

22:20

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Башваткыч" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Үткәннәр сагындыра" 12+

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән-йөрәккә". Татарстанның халык артисты Илдус Әхмәтҗанов турында телеочерк 16+

04:20

"Башваткыч" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Җырлыйк әле!" 12+

09:30

"Канун. Парламент. Җәмгыять" 16+

10:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Ком сәгате" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Җырлыйк әле!" 12+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Халкым минем" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Ком сәгате" 16+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Җырлыйк әле!" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Тамчы-шоу" 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Галимҗан Ибраһимов турында телеочерк 16+

04:20

"Җырлыйк әле!" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Йөрәктән-йөрәккә" Татарстанның атказанган артисты Газинур Фарукшин турында телеочерк 16+

09:30

"Яшьләр тукталышы" 6+

10:00

"Халкым минем" 12+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Сөйләшергә вакыт" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Гаилә учагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Йөрәктән-йөрәккә". Татарстанның халык артисты Илдус Әхмәтҗанов турында телеочерк 16+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Гаилә учагы" 16+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 6+

03:30

"Сәхнә күрке - сүз". Татарстанның халык артисты Рәшит Сабиров турында телеочерк 16+

04:20

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

09:30

"Гаилә учагы" 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Сөйләшергә вакыт" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Кызган казан" 6+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Йөрәктән-йөрәккә" Татарстанның атказанган артисты Газинур Фарукшин турында телеочерк 16+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Сөйләшергә вакыт" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Үткәннәр сагындыра" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Татарстанның халык артисты Рафаэль Сәхәбиев турында телеочерк (субтитрлы) 16+

04:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Ком сәгате" 16+

09:30

"Нәсыйхәт" 16+

10:00

"Заман көзгесе" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Йөрәктән - йөрәккә". Татарстанның атказанган артисты Рамил Курамшин турында телеочерк 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Нәсыйхәт" 16+

17:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Ком сәгате" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Туган җир" 12+

20:30

"Заман көзгесе" 6+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Кто мы татары?" 12+

21:55

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Ком сәгате" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Нәсыйхәт" 16+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Йөрәктән - йөрәккә". Татарстанның халык артисты Рөстәм Маликов турында телеочерк 16+

02:00

"Заман көзгесе" 6+

02:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Татарстанның атказанган артисты Рамил Курамшин турында телеочерк 16+

04:20

"Ком сәгате" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Йөрәктән - йөрәккә". Татарстанның халык артисты Рөстәм Маликов турында телеочерк 16+

07:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

09:00

"Сөйләшергә вакыт" 16+

10:00

"Кайнар хит" 16+

11:00

"Башваткыч" 12+

12:05

"Җырлыйк әле!" 12+

13:05

Т.Миңнуллин. "Сөяркә" Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

15:30

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

17:45

"Халкым минем" 12+

18:15

"Башваткыч" 12+

19:05

"Җырлыйк әле!" 12+

20:00

"Адымнар" 16+

20:30

"Бүләк булып калсын җырларым". Ринат Мөслимов 16+

22:50

"Ялт-йолт". "Мунча ташы" эстрада театры спектакле 16+

01:50

"Йөрәктән-йөрәккә". Аяз Гыйләҗев турында телеочерк 16+

03:00

"Башваткыч" 12+

03:50

"Җырлыйк әле!" 12+

04:40

"Заман көзгесе" 6+

05:05

"Халкым минем" 12+

05:30

"Нәсыйхәт" 16+

06:00

"Заман көзгесе" 6+

06:30

"Канун.Парламент. Җәмгыять"

07:00

"Адымнар" 16+

07:30

"Кто мы татары?" 12+

08:00

"Гомер бер бөртек". Айдар Тимербаев җырларыннан концерт 16+

09:00

"Йөрәктән-йөрәккә" 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

11:10

"Тамчы-шоу" 6+

11:40

"Бергәләп өйрәник" 6+

12:05

"Яшьләр тукталышы" 6+

12:35

"Халкым минем" 12+

13:00

"Гаилә учагы" 16+

13:30

"Гомер чишмәм". Татарстанның халык артисты Рәсим Низамов концерты 16+

16:15

"Йөрәктән-йөрәккә" 16+

17:15

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

18:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:05

"Ком сәгате" 16+

20:00

"Семь дней". Информационно-аналитическая программа 16+

21:00

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

21:50

"Җырларымны сезгә юлладым" 16+

23:50

"Ком сәгате" 16+