Онлайн трансляция

Свернуть

Скоро на ТНВ-Планета

Телепрограмма ТНВ-Планета

Пн, 08 июл

Вт, 09 июл

Ср, 10 июл

Чт, 11 июл

Пт, 12 июл

Сб, 13 июл

Вчера

Сегодня

Завтра

Ср, 17 июл

Чт, 18 июл

Пт, 19 июл

Сб, 20 июл

Вс, 21 июл

Пн, 22 июл

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

"Бәхет тукталышы". Динар Бәдретдинов концерты 16+

03:15

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:40

"Йөрәктән-йөрәккә". Миләүшә Шәйхетдинова турында телеочерк 16+

04:35

"Гаилә учагы" 16+

05:00

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Йөрәктән - йөрәккә". Татарстанның халык артисты Әнвәр Бакиров турында телеочерк 16+

07:00

"Яңалыклар" 16+

07:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

08:00

"Алмаш". Телесериал 16+

08:40

"Башваткыч" 12+

09:50

"Җырларым – хыялларым минем". Зөлфәт Хәким концерты 16+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Туган җир" 12+

12:05

"Йөрәктән - йөрәккә". Татарстанның халык артисты Рафаэль Сәхәбиев турында телеочерк (субтитрлы) 16+

13:05

Р.Вәлиев. "И машина, машина, җитте минем башыма". К.Тинчурин исемендәге татар дәүләт драма һәм комедия театры спектакле 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Заман көзгесе" 6+

17:00

"Алмаш". Телесериал 16+

17:30

"Яшьләр тукталышы" 6+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Башваткыч" 12+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

21:55

"Кызган казан" 6+

22:20

"Алмаш". Телесериал 16+

22:50

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Башваткыч" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

И. Юзеев. "Ак калфагым төшердем кулдан... ". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Татарстанның халык артисты Әнвәр Бакиров турында телеочерк 16+

04:20

"Башваткыч" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." 16+

06:00

"Йөрәктән - йөрәккә". Татарстанның халык артисты Рафаэль Сәхәбиев турында телеочерк (субтитрлы) 16+

07:00

"Яңалыклар" 16+

07:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

08:00

"Алмаш". Телесериал 16+

08:30

"Җырлыйк әле!" 12+

09:30

"Канун. Парламент. Җәмгыять" 16+

10:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Ком сәгате" 16+

13:05

Г.Камал. "Банкрот". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Алмаш". Телесериал 16+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Җырлыйк әле!" 12+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Халкым минем" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Ком сәгате" 16+

22:15

"Алмаш". Телесериал 16+

22:45

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Җырлыйк әле!" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Тамчы-шоу" 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

М.Кәрим."Ай тотылган төндә". Чаллы татар дәүләт драма театры спектакле 16+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Рафаэль Сәхәбиев турында телеочерк (субтитрлы) 16+

04:20

"Җырлыйк әле!" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." 16+

06:00

"Йөрәктән - йөрәккә". Сәгыйть Хәбибуллин турында телеочерк 16+

07:00

"Яңалыклар" 16+

07:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

08:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

08:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Айдар Җаббаров 16+

09:30

"Яшьләр тукталышы" 6+

10:00

"Халкым минем" 12+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Сөйләшергә вакыт" 16+

13:05

Л.Вәлиев. "Париж егете Әлфәнис" К.Тинчурин исемендәге татар дәүләт драма һәм комедия театры спектакле 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Гаилә учагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Йөрәктән - йөрәккә". Ике тапкыр Советлар Союзы Герое Муса Гәрәев турында телеочерк 16+

22:15

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

22:45

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Гаилә учагы" 16+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

М.Гыйләҗев. "Бала баласы балдан татлы". К.Тинчурин исемендәге татар дәүләт драма һәм комедия театры спектакле 16+

03:05

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән-йөрәккә". Ике тапкыр Советлар Союзы Герое Муса Гәрәев турында телеочерк 16+

04:20

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Йөрәктән-йөрәккә". Ике тапкыр Советлар Союзы Герое Муса Гәрәев турында телеочерк 16+

07:00

"Яңалыклар" 16+

07:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

08:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

08:30

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

09:30

"Гаилә учагы" 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

13:05

Н.Гыйматдинова. "Сихерче". Т.Миңнуллин исемендәге Түбән Кама татар дәүләт драма театры спектакле 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Сөйләшергә вакыт" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Кызган казан" 6+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Йөрәктән-йөрәккә". Равилә Мухина турында телеочерк 16+

22:15

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

22:45

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Сөйләшергә вакыт" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

Эдуардо де Филиппо. "Гаугалы гаилә". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән-йөрәккә". Равилә Мухина турында телеочерк 16+

04:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Янар чәчәк". Мирсәет Яруллин турында телеочерк 16+

07:00

"Яңалыклар" 16+

07:15

"Ватандашлар". Рәшит Сүнәев. Без әйбәт галәмдә яшибез 16+

08:00

"Җырлар чак" 16+

08:30

"Ком сәгате" 16+

09:30

"Нәсыйхәт" 16+

10:00

"Заман көзгесе" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Янар чәчәк". Мирсәет Яруллин турында телеочерк 16+

13:05

Д.Салихов. "Сәер кеше". Әлмәт татар дәүләт драма театры спектакле 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Нәсыйхәт" 16+

17:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Ком сәгате" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Туган җир" 12+

20:30

"Заман көзгесе" 6+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Кто мы татары?" 12+

21:55

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

22:15

"Җырлар чак" 16+

22:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Ком сәгате" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Нәсыйхәт" 16+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Янар чәчәк". Мирсәет Яруллин турында телеочерк 16+

02:00

"Заман көзгесе" 6+

02:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Ай нурында тулган моң". Римма Ибраһимова турында телеочерк 16+

04:20

"Ком сәгате" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Ай нурында тулган моң". Римма Ибраһимова турында телеочерк 16+

07:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

09:00

"Сөйләшергә вакыт" 16+

10:00

"Кайнар хит" 16+

11:00

"Башваткыч" 12+

12:05

"Җырлыйк әле!" 12+

13:05

"Калеб" яңа буын җыенының 10еллыгына багышланган бәйрәм концерты 12 + 2024-07-13 15:00:00 "Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

17:15

"Казаннан казанга" 16+

17:45

"Халкым минем" 12+

18:15

"Башваткыч" 12+

19:05

"Җырлыйк әле!" 12+

20:00

Габделфәт Сафинның юбилей концерты 16+

22:35

К.Тинчурин. "Җилкәнсезләр". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

01:15

Н.Гаетбаев. "Әстәгъфирулла". К.Тинчурин исемендәге татар дәүләт драма һәм комедия театры спектакле 16+

03:00

"Башваткыч" 12+

03:50

"Җырлыйк әле!" 12+

04:40

"Заман көзгесе" 6+

05:05

"Халкым минем" 12+

05:30

"Нәсыйхәт" 16+

06:00

"Заман көзгесе" 6+

06:30

"Канун.Парламент. Җәмгыять"16+

07:00

"Пар алма". Илназ Баһ һәм Гүзәл Идрисова концерты 16+

09:00

"Йөрәктән-йөрәккә". Дамир Исхаков турында телеочерк 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

11:10

"Тамчы-шоу" 6+

11:40

"Бергәләп өйрәник" 6+

12:05

"Яшьләр тукталышы" 6+

12:35

"Халкым минем" 12+

13:00

"Гаилә учагы" 16+

13:30

Ф.Бүләков. "Сөясеңме, сөймисеңме?..". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

15:30

"Синең өчен сөюләрем". Азат һәм Алсу Фазлыевлар концерты 16+

17:15

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

18:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:05

"Ком сәгате" 16+

20:00

"Йөрәк җылысы". Филүс Каһиров концерты 16+

22:05

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

23:50

"Ком сәгате" 16+

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

И.Франко. "Урланган бәхет". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

03:15

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:40

"Йөрәктән-йөрәккә". Дамир Исхаков турында телеочерк 16+

04:35

"Гаилә учагы" 16+

05:00

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Родина – это родительский дом... Герой России Иван Додосов". Документальный фильм 16+

06:30

"Для чего мы здесь". Документальный фильм 16+

07:00

"Спецназ – это образ жизни. Герой России Сергей Хайрутдинов". Документальный фильм 16+

07:30

"Заряжены Победой". Документальный фильм 16+

08:00

Телевизионный марафон "Вступай в Армию Победы!" 16+

20:00

"Просто будем жить...". Документальный фильм 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

21:55

"Кызган казан" 6+

22:20

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

22:50

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Башваткыч" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

Т.Миңнуллин. "Без китәбез, сез каласыз". Телефильм 16+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Үз җиремдә үз җырым". Шагыйрь Гәрәй Рәхим турында телеочерк 16+

04:20

"Башваткыч" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." 16+

06:00

"Йөрәктән - йөрәккә". Татарстанның атказанган артисты Рамил Курамшин турында телеочерк 16+

07:00

"Яңалыклар" 16+

07:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

08:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

08:30

"Җырлыйк әле!" 12+

09:30

"Кайтса әгәр яшь чагым. Татарстанның атказанган артисты Рамил Курамшин концерты" 16+

10:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

10:30

"Татар халык җырлары" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Ком сәгате" 16+

13:05

М.Бәйҗиев. "Кияү белән кәләш". Телевизион спектакль 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

17:30

"Ватандашлар". Камәрия Хәмидуллина. Сез иң гүзәл кеше икәнсез 16+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Җырлыйк әле!" 12+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

20:00

"Халкым минем" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Ком сәгате" 16+

22:15

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

22:45

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Җырлыйк әле!" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Тамчы-шоу" 6+

00:40

"Татар халык җырлары" 12+

01:05

"Әй, язмыш, язмыш..." 16+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Сөйләшергә вакыт" 16+

13:05

И.Мәхмүтова. "Син бит минем бергенәм". К.Тинчурин исемендәге татар дәүләт драма һәм комедия театры спектакле 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

17:30

"Ватандашлар". Миркасыйм Госманов. Татар мөһәҗире 16+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

20:00

"Гаилә учагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Йөрәктән - йөрәккә". Зөлфия Вәлиева турында телеочерк 16+

22:15

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

22:45

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Гаилә учагы" 16+

00:40

"Татар халык җырлары" 12+

01:05

М.Гыйләҗев. "Казан егетләре". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле (субтитрлы) 16+

03:05

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Татарстанның атказанган артисты Рамил Курамшин турында телеочерк 16+

04:20

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Йөрәктән-йөрәккә". Дамир Исхаков турында телеочерк 16+

07:00

"Яңалыклар" 16+

07:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

08:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

08:30

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

09:30

"Гаилә учагы" 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

13:05

Т.Җүҗәноглу. "Ташкын". С.Өметбаев исемендәге Минзәлә татар дәүләт драма театры спектакле 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

17:30

"Ватандашлар". Нәҗип Нәккаш. Татар халкының бизәге 16+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Сөйләшергә вакыт" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

20:00

"Кызган казан" 6+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Йөрәктән-йөрәккә". Дамир Исхаков турында телеочерк 16+

22:15

"Бер-бер хәл". Телесериал 16+

22:45

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Сөйләшергә вакыт" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

М.Гыйләҗев. "Тагын Казан егетләре". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән-йөрәккә". Зөлфия Вәлиева турында телеочерк 16+

04:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Йөрәктән-йөрәккә". Әхтәм Зарипов турында телеочерк 16+

07:00

"Яңалыклар" 16+

07:15

"Ватандашлар". Мөнир Ерзин. Хәтер утта янмас 16+

08:00

"Җырлар чак" 16+

08:30

"Ком сәгате" 16+

09:30

"Нәсыйхәт" 16+

10:00

"Заман көзгесе" 6+

10:30

"Татар халык җырлары" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Җыр – ул хиснең балкышы!". Популяр җырлар авторы Наил Касыймов турында телеочерк 16+

13:05

Ф.Әмирхан. "Тигезсезләр" Минзәлә татар дәүләт драма театры спектакле 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Нәсыйхәт" 16+

17:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

17:30

"Ватандашлар". Разил Вәлиев. Мин китап кешесе 16+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Ком сәгате" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

20:00

"Туган җир" 12+

20:30

"Заман көзгесе" 6+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Кто мы татары?" 12+

21:55

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

22:15

"Җырлар чак" 16+

22:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Ком сәгате" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Нәсыйхәт" 16+

00:40

"Татар халык җырлары" 12+

01:05

"Җыр – ул хиснең балкышы!". Популяр җырлар авторы Наил Касыймов турында телеочерк 16+

02:00

"Заман көзгесе" 6+

02:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән-йөрәккә". Әхтәм Зарипов турында телеочерк 16+

04:20

"Ком сәгате" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Йөрәктән - йөрәккә". Татарстанның халык артисты Рөстәм Маликов турында телеочерк 16+

07:00

Б.Бикбай. "Кодача". А.Мөбарәков исемендәге Сибай татар дәүләт драма театры спектакле 16+

09:00

"Сөйләшергә вакыт" 16+

10:00

"Кайнар хит" 16+

11:00

"Башваткыч" 12+

12:05

"Җырлыйк әле!" 12+

13:05

Татарстанның атказанган артисты Фердинанд Сәлаховның юбилей кичәсе 16+ 2024-07-20 15:00:00 И. Юзеев. "Ак калфагым төшердем кулдан... ". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

17:15

"Маршрутка" 6+

17:45

"Халкым минем" 12+

18:15

"Башваткыч" 12+

19:05

"Җырлыйк әле!" 12+

20:00

"Үткәннәрдән киләчәккә сезнең белән җырлап барам". Хәния Фәрхи 16+

22:35

"Тукран тәүбәсе". "Мунча ташы" татар эстрада театры спектакле 16+

01:40

"Шулдыр ул ярату" Габделфәт Сафин концерты 16+

03:00

"Башваткыч" 12+

03:50

"Җырлыйк әле!" 12+

04:40

"Заман көзгесе" 6+

05:05

"Халкым минем" 12+

05:30

"Нәсыйхәт" 16+

06:00

"Заман көзгесе" 6+

06:30

"Мин бу җирне матурларга тудым". Әнгам Атнабаев иҗатына багышланган кичә 16+

09:00

"Йөрәктән-йөрәккә". Фәнзилә Җәүһәрова турында телеочерк 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

11:10

"Тамчы-шоу" 6+

11:40

"Бергәләп өйрәник" 6+

12:05

"Яшьләр тукталышы" 6+

12:35

"Халкым минем" 12+

13:00

"Гаилә учагы" 16+

13:30

II "Безнең җыр" иҗат лабораториясенең гала-концерты 16+

15:40

П.Коэльо. "Алхимик ". Г.Кариев исемендәге татар дәүләт яшь тамашачы театры спектакле 16+

17:15

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

18:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:05

"Ком сәгате" 16+

20:00

"Эх, гармуннар уйный белсәм!". Концерт 16+

22:05

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

23:50

"Ком сәгате" 16+

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:45

"Шаян хәлләр" 16+

03:15

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:40

"Йөрәктән-йөрәккә". Фәнзилә Җәүһәрова турында телеочерк 16+

04:35

"Гаилә учагы" 16+

05:00

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+