Онлайн трансляция

Свернуть

Телепрограмма ТНВ-Татарстан

Пн, 15 июл

Вт, 16 июл

Ср, 17 июл

Чт, 18 июл

Пт, 19 июл

Сб, 20 июл

Вс, 21 июл

Вчера

Сегодня

Завтра

Чт, 25 июл

Пт, 26 июл

Сб, 27 июл

Вс, 28 июл

Пн, 29 июл

Вт, 30 июл

Ср, 31 июл

Чт, 01 авг

Пт, 02 авг

Сб, 03 авг

Вс, 04 авг

00:20

«Ком сәгате» 16+

01:10

«Бир кулыңны». Зөлфирә һәм Алмаз Мирзаяновлар концерты 16+

02:00

«Яңа ел төнендә». Телевизион нәфис фильм 16+

03:30

«Тибрәнә җыр дулкыннары » 12+

03:55

«Йөрәктән - йөрәккә » (субтитрлар белән) 16+

04:45

«Җырлыйк әле!» 12+

05:35

«Оныта алмыйм...». Ретро-концерт 12+

05:50

Татарстан хәбәрләре 16+

06:00

«Родина – это родительский дом... Герой России Иван Додосов». Документальный фильм 16+

06:30

«Для чего мы здесь». Документальный фильм 16+

07:00

«Спецназ – это образ жизни. Герой России Сергей Хайрудинов». Документальный фильм 16+

07:30

«Заряжены Победой». Документальный фильм 16+

08:00

Телевизионный марафон «Вступай в Армию Победы!»16+

20:00

«Просто будем жить...». Документальный фильм 16+

20:30

Татарстан хәбәрләре 16+

21:00

«Заман көзгесе » 6+

21:30

Новости Татарстана 16+

22:00

«Tatarstan today. Открытый миру» 16+

22:30

« Көтелмәгән кунак ». Телесериал 16+

23:10

«Железный лес». Телесериал (РФ, 2019)12+

00:00

«Каравай». Питрау-2023 6+

00:25

«Фолиант в столетнем переплете». К 220-летию Ф.И.Тютчева 16+

00:40

«Җырлыйк әле!» 12+

01:30

« Татар халык җырлары » 0+

02:00

«Рәхәт яшибез!». Телевизион сериал 16+

03:30

« Тибрәнә җыр дулкыннары » 12 +

03:55

«Йөрәктән - йөрәккә » (субтитрлар белән) 16+

04:45

« Башваткыч » 12+

05:35

«Оныта алмыйм...». Ретро-концерт 12+

05:50

Татарстан хәбәрләре 16+

06:00

«Рәхәт яшибез!». Телевизион сериал 16+

07:05

Татарстан хәбәрләре 16+

07:15

«Рәхәт яшибез!». Телевизион сериал 16+

08:00

Новости Татарстана 16+

08:10

Утренняя программа «Здравствуйте!» 16+

10:00

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

11:00

«Рыцари вечности» 16+

11:15

«Если хочешь быть здоровым» 16+

11:30

« Халкым минем... » 12+

12:00

« Көтелмәгән кунак ». Телесериал 16+

13:00

« Туган җир » 12+

13:30

«Әдәби хәзинә» 6+

14:00

«Путь» 16+

14:15

«Не от мира сего...» 16+

14:30

Новости Татарстана 16+

14:45

«Семь дней+». Образование на родном языке. Интервью с Рамилем Гайнуллиным 16+

15:15

«Шаян ТВ» тәкъдим итә: «Учимся вместе» һәм «Мин татарча өйрәнәм» 0+

16:00

« Халкым минем... » 12+

16:30

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

17:30

«Национальный калейдоскоп» 12+

18:00

«Кто мы татары?» 12+

18:30

Татарстан хәбәрләре 16+

19:00

«Таяну ноктасы» 16+

19:30

Новости Татарстана 16+

20:00

«Гаилә учагы» 12+

20:30

Татарстан хәбәрләре 16+

21:00

«Соотечественники» 16+

21:30

Новости Татарстана 16+

22:00

« Көтелмәгән кунак ». Телесериал 16+

22:45

«Железный лес». Телесериал (РФ, 2019)12+

23:30

«Видеоспорт» 16+

00:00

« Таяну ноктасы » 16+

00:30

«Башваткыч » 12+

01:20

«Татар халык җырлары» 0+

11:00

«Каравай» 6+

11:30

« Халкым минем... » 12+

12:00

« Көтелмәгән кунак ». Телесериал 16+

13:00

«Җырлыйк әле!» 12+

14:00

«Азбука долголетия» 16+

14:15

«Здоровая семья: мама, папа и я» 12+

14:30

Новости Татарстана 16+

14:45

«Семь дней+». Лучший драматический спектакль страны. «Золотая маска» Фарида Бикчантаева. Интервью с Фаридом Бикчантаевым 16+

15:15

«Шаян ТВ» тәкъдим итә: «Учимся вместе» һәм «Шома бас» 0+

16:00

« Халкым минем... » 12+

16:30

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

17:30

«Кызган казан» 6+

18:00

«Кто мы татары?» 12+

18:30

Татарстан хәбәрләре 16+

19:00

«Таяну ноктасы» 16+

19:30

Новости Татарстана 16+

20:00

«Не просто работа...». Премьера документального фильма Алины Сулеймановой 16+

20:30

Татарстан хәбәрләре 16+

21:00

«Спортивная среда» 6+

21:30

Новости Татарстана 16+

22:00

« Көтелмәгән кунак ». Телесериал 16+

22:40

«Железный лес». Телесериал (РФ, 2019) 12+

23:30

«Каравай». Жемчужина мира 2024 6+

00:00

«Здоровая семья: мама, папа и я» 12+

00:15

«Җырлар чак» 16+

00:30

«Видеоспорт» 16+

00:30

«Видеоспорт» 16+

00:30

«Җырлыйк әле!» 12+

01:20

«Бәхетлеме син?». Телевизион нәфис фильм 16+

03:30

« Тибрәнә җыр дулкыннары » 12+

03:55

«Йөрәктән - йөрәккә » (субтитрлар белән) 16+

04:45

« Кәмит Җәвит » 16+

05:35

«Оныта алмыйм...». Ретро-концерт 12+

05:50

Татарстан хәбәрләре 16+

06:00

«Рәхәт яшибез!». Телевизион сериал 16+

07:05

Татарстан хәбәрләре 16+

07:15

«Рәхәт яшибез!». Телевизион сериал 16+

08:00

Новости Татарстана 16+

08:10

Утренняя программа «Здравствуйте!»16+

10:00

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

11:00

«Каравай» 6+

11:30

« Халкым минем... » 12+

12:00

« Көтелмәгән кунак ». Телесериал 16+

13:00

«Кәмит Җәвит» 16+

14:00

«Память сердца» 16+

14:15

«Азбука долголетия» 16+

14:30

Новости Татарстана 16+

14:45

«Семь дней+». В движении - жизнь. Интервью с Айратом Фазылзяновым 16+

15:15

«Сөенеч» 0+

15:20

«Шаян ТВ» тәкъдим итә: «Учимся вместе» һәм «Музыкаль тәнәфес» 0+

16:00

« Халкым минем... » 12+

16:30

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

17:30

« Точка опоры » 16+

18:30

Татарстан хәбәрләре 16+

19:00

«Таяну ноктасы»16+

19:30

Новости Татарстана 16+

20:00

«Гаилә учагы» 16+

20:30

Татарстан хәбәрләре 16+

21:00

«Погружение на 100» 12+

21:10

«Наши герои». Телеочерк 16+

21:30

Новости Татарстана 16+

22:00

Политкухня 16+

22:45

«Железный лес». Телесериал (РФ, 2019) 12+

23:00

« Көтелмәгән кунак ». Телесериал 16+

01:00

«Кәмит Җәвит» 16+

01:50

« Татар халык җырлары » 0+

02:05

«Рәхәт яшибез!». Телевизион сериал 16+

03:30

« Тибрәнә җыр дулкыннары » 12+

03:55

«Йөрәктән - йөрәккә » (субтитрлар белән) 16+

04:45

«Җырлыйк әле!» 12+

05:35

«Оныта алмыйм...». Ретро-концерт 12+

05:50

Татарстан хәбәрләре 16+

06:00

«Рәхәт яшибез!». Телевизион сериал 16+

07:05

Татарстан хәбәрләре 16+

07:15

«Рәхәт яшибез!». Телевизион сериал 16+

08:00

Новости Татарстана 16+

08:10

Утренняя программа «Здравствуйте!»16+

10:00

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

11:00

«Нәсыйхәт» 16+

11:30

« Халкым минем... » 12+

12:00

«Ком сәгате» 16+

13:00

«Башваткыч» 12+

14:00

«Актуальный ислам» 16+

14:15

«Наши герои». Телеочерк 16+

14:30

Новости Татарстана 16+

14:45

«Семь дней+». Педагогическая поэма Макаренко: актуальна ли сегодня? Интервью с Надеждой Кисиль 16+

15:15

«Шаян ТВ» тәкъдим итә: «Учимся вместе» һәм «Маршрутка» 0+

16:00

« Халкым минем... » 12+

16:30

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

17:30

«Кто мы татары?» 12+

18:00

« Туган җир » 12+

18:30

Татарстан хәбәрләре 16+

19:00

«Кызган казан» 6+

19:30

Новости Татарстана 16+

20:00

«Гаилә учагы» 16+

20:30

Татарстан хәбәрләре 16+

21:00

«Болгар радиосы» концерты 16+

21:30

Новости Татарстана 16+

22:00

« КВН РТ-2024» 16+

22:30

«Модель счастливой жизни». Художественный фильм (РФ, 2014)12+

00:20

«Свадебный подарок». Художественный фильм (СССР, 1982) 12+

01:35

«Семь дней +». Народные мотивы в художественном искусстве. Интервью с Фаритом Валиуллиным 16+

02:00

«Фолиант в столетнем переплете». О фонде филолога-слависта Н.М. Петровского 16+

02:15

«Рәхәт яшибез!». Телевизион сериал 16+

03:40

« Тибрәнә җыр дулкыннары » 12+

03:55

«Йөрәктән - йөрәккә » (субтитрлар белән) 16+

04:45

«Җырлыйк әле!» 12+

05:35

«Оныта алмыйм...». Ретро-концерт 12+

06:00

«Йөрәктән - йөрәккә» 16+

07:00

«Өмет йолдызы». Эльмира Кәлимуллина концерты 16+

09:00

«Сөйләшергә вакыт» 16+

10:00

«Кайнар хит» 16+

11:00

« Күңелләрдә тальян моңнары » 12+

11:30

« Музыкальный майдан » 16+

12:00

«Каравай» 6+

12:30

«Видеоспорт» 16+

13:00

« Национальный калейдоскоп » 12+

13:30

«Гаилә учагы» 16+

14:00

ХӘЕРЛЕ КӨН

14:00

И. Зәйниев. «Бәби». Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 6+

15:40

II «Безнең җыр» иҗат лабораториясенең гала-концерты 16+

18:00

«Кәмит Җәвит». Юмористик тапшыру 16+

19:00

«Tatarstan today. Открытый миру» 16+

19:30

Новости в субботу 16+

20:00

«Ватандашлар» 16+

20:30

«Җырлыйк әле!» 12+

21:30

Новости в субботу 16+

22:00

«Французский батя». Художественный фильм (Франция, 2020)16+

23:55

«Шалт, Мөхәммәтҗан!» 18+

01:00

« Музыкальный майдан » 16+

01:25

«Уеннан уймак 2». Телевизион нәфис фильм 16+

03:30

« Тибрәнә җыр дулкыннары » 12+

03:55

«Йөрәктән - йөрәккә » (субтитрлар белән) 16+

04:45

«Кәмит Җәвит». Юмористик тапшыру 16+

05:35

«Оныта алмыйм...». Ретро-концерт 12+

06:00

«Рәхәт яшибез!». Телевизион сериал 16+

08:00

«Ватандашлар» 16+

08:30

Мультфильмы 6+

09:00

«Йөрәктән - йөрәккә» 16+

10:00

«Кызган казан» 6+

10:30

«Болгар радиосы» концерты 16+

11:00

«Әниемнең җылы кочагы » 16+

12:00

«Каравай» 6+

12:30

« Соотечественники » 16+

13:00

«Погружение на 100» 12+

13:10

«Сөенеч» 0+

13:15

«Әдәби хәзинә» 6+

14:00

« Безнең Республика – безнең гамәл » 16+

15:00

«Заступница». Телефильм 16+

16:00

«Ком сәгате» 16+

17:00

«Видеоспорт » 16+

17:30

« Национальный калейдоскоп » 12+

18:00

«Башваткыч» 12+

19:00

«Семь дней». Информационно-аналитическая программа 16+

20:00

«Заман көзгесе» 6+

20:30

«Болгар радиосы» концерты 16+

21:00

«Сөйләшергә вакыт» 16+

22:00

«Семь дней». Информационно-аналитическая программа 16+

23:00

«Банкиры». Художественный фильм (Швейцария, 2021)16+

00:10

«Каравай». « Уяв - 2023» 6+

00:40

«Ком сәгате» 16+

01:30

« Татар халык җырлары » 0+

02:00

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

03:30

«Тибрәнә җыр дулкыннары » 12+

03:55

«Йөрәктән - йөрәккә » (субтитрлар белән) 16+

04:45

«Җырлыйк әле!» 12+

05:35

«Оныта алмыйм...». Ретро-концерт 12+

05:50

Татарстан хәбәрләре 16+

06:00

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

07:00

Татарстан хәбәрләре 16+

07:10

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

08:00

Новости Татарстана 16+

08:10

Утренняя программа «Здравствуйте!» 16+

10:00

«Кызган казан» 6+

11:00

«Ватандашлар» 16 +

11:30

« Халкым минем... » 12 +

12:00

« Көтелмәгән кунак ». Телесериал 16+

13:00

«Семь дней». Информационно-аналитическая программа 16+

14:00

«Соотечественники» 16+

14:30

Новости Татарстана 16+

14:45

«Семь дней+». Народные мотивы в художественном искусстве. Интервью с Фаритом Валиуллиным 16+

15:15

«Шаян ТВ» тәкъдим итә: «Учимся вместе» һәм «Шаян пластилин» 0+

16:00

« Халкым минем... » 12+

16:30

«Сөйләшергә вакыт» 16+

17:30

« Татарстан без коррупции » 12+

18:30

Татарстан хәбәрләре 16+

19:00

«Таяну ноктасы» 16+

19:30

Новости Татарстана 16+

20:00

« Гаилә учагы » 16+

20:30

Татарстан хәбәрләре 16+

21:00

«Заман көзгесе » 6+

21:30

Новости Татарстана 16+

22:00

«Tatarstan today. Открытый миру» 16+

22:30

« Көтелмәгән кунак ». Телесериал 16+

23:20

«Игра с тенью». Телесериал (РФ, 2020)12+

00:35

«Фолиант в столетнем переплете». О фонде филолога-слависта Н.М.Петровского 16+

00:50

«Җырлыйк әле!» 12+

01:40

«Таяну ноктасы» 16+

02:05

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

03:30

« Тибрәнә җыр дулкыннары » 12 +

03:55

«Йөрәктән - йөрәккә » (субтитрлар белән) 16+

04:45

« Башваткыч » 12+

05:35

«Оныта алмыйм...». Ретро-концерт 12+

05:50

Татарстан хәбәрләре 16+

06:00

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

07:00

Татарстан хәбәрләре 16+

07:10

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

08:00

Новости Татарстана 16+

08:10

Утренняя программа «Здравствуйте!» 16+

10:00

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

11:00

«Рыцари вечности» 16+

11:15

«Если хочешь быть здоровым» 16+

11:30

« Халкым минем...» 12+

12:00

« Көтелмәгән кунак 2 ». Телесериал 16+

13:00

« Туган җир » 12+

13:30

«Әдәби хәзинә» 6+

14:00

«Путь» 16+

14:15

«Не от мира сего...» 16+

14:30

Новости Татарстана 16+

14:45

«Семь дней+». Онлайн школа. Центр подготовки национальных педагогических кадров. Интервью с Рамилем Гайнуллиным 16+

15:15

«Шаян ТВ» тәкъдим итә: «Учимся вместе» һәм «Мин татарча өйрәнәм» 0+

16:00

« Халкым минем...» 12+

16:30

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

17:30

«Национальный калейдоскоп» 12+

18:00

«Казаннан - казанга» 16+

18:30

Татарстан хәбәрләре 16+

19:00

«Таяну ноктасы» 16+

19:30

Новости Татарстана 16+

20:00

« Гаилә учагы » 16+

20:30

Татарстан хәбәрләре 16+

21:00

«Соотечественники» 16+

21:30

Новости Татарстана 16+

22:00

« Көтелмәгән кунак 2 ». Телесериал 16+

23:00

«Игра с тенью». Телесериал (РФ, 2020)12+

23:50

«Видеоспорт» 16+

00:20

« Таяну ноктасы » 16+

00:45

«Башваткыч » 12+

01:35

«Татар халык җырлары» 0+

02:00

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

03:30

« Тибрәнә җыр дулкыннары » 12+

03:55

«Йөрәктән - йөрәккә » (субтитрлар белән) 16+

04:45

«Кәмит Җәвит» 16+

05:35

«Оныта алмыйм...». Ретро-концерт 12+

05:50

Татарстан хәбәрләре 16+

06:00

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

07:00

Татарстан хәбәрләре 16+

07:10

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

08:00

Новости Татарстана 16+

08:10

Утренняя программа «Здравствуйте!» 16+

10:00

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

11:00

«Каравай» 6+

11:30

« Халкым минем...» 12+

12:00

« Көтелмәгән кунак 2 ». Телесериал 16+

13:00

«Җырлыйк әле!» 12+

14:00

«Азбука долголетия» 16+

14:15

«Здоровая семья: мама, папа и я» 12+

14:30

Новости Татарстана 16+

14:45

«Семь дней+». Место силы и кольцо всевластия главного режиссера Татарского академического театра. Интервью с Фаридом Бикчантаевым 16+

15:15

«Шаян ТВ» тәкъдим итә: «Учимся вместе» һәм «Шома бас» 0+

16:00

« Халкым минем...» 12+

16:30

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

17:30

«Кызган казан» 6+

18:00

«Кто мы татары?» 12+

18:30

Татарстан хәбәрләре 16+

19:00

«Таяну ноктасы» 16+

19:30

Новости Татарстана 16+

20:00

«Не просто работа...». Документальный фильм Алины Сулеймановой 16+

20:30

Татарстан хәбәрләре 16+

21:00

«Спортивная среда» 6+

21:30

Новости Татарстана 16+

22:00

« Көтелмәгән кунак 2 ». Телесериал 16+

23:00

«Игра с тенью». Телесериал (РФ, 2020) 12+

23:50

«Каравай». Поволжские сказки 6+

00:15

«Җырлар чак» 16+

00:30

«Җырлыйк әле!» 12+

01:25

«Здоровая семья: мама, папа и я» 12+

01:40

«Татар халык җырлары» 0+

02:05

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

03:30

« Тибрәнә җыр дулкыннары » 12+

03:55

«Йөрәктән - йөрәккә » (субтитрлар белән) 16+

04:45

« Кәмит Җәвит » 16+

05:35

«Оныта алмыйм...». Ретро-концерт 12+

05:50

Татарстан хәбәрләре 16+

06:00

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

07:00

Татарстан хәбәрләре 16+

07:10

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

08:00

Новости Татарстана 16+

08:10

Утренняя программа «Здравствуйте!»16+

10:00

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

11:00

«Каравай» 6+

11:30

« Халкым минем...» 12+

12:00

« Көтелмәгән кунак 2 ». Телесериал 16+

13:00

«Кәмит Җәвит» 16+

14:00

«Память сердца» 16+

14:15

«Азбука долголетия» 16+

14:30

Новости Татарстана 16+

14:45

«Семь дней+». Татарский ислам: история и современность. Интервью с Сергеем Маслехиным 16+

15:15

«Шаян ТВ» тәкъдим итә: «Учимся вместе» һәм «Музыкаль тәнәфес» 0+

16:00

« Халкым минем...» 12+

16:30

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

17:30

« Точка опоры » 16+

18:30

Татарстан хәбәрләре 16+

19:00

«Таяну ноктасы»16+

19:30

Новости Татарстана 16+

20:00

« Гаилә учагы » 16+

20:30

Татарстан хәбәрләре 16+

21:00

«Погружение на 100» 12+

21:10

«Наши герои». Телеочерк 16+

21:30

Новости Татарстана 16+

22:00

«Наша Республика – наше дело» 12+

23:00

« Көтелмәгән кунак 2 ». Телесериал 16+

23:50

«Игра с тенью». Телесериал (РФ, 2020)12+

00:35

«Видеоспорт» 16+

01:00

«Кәмит Җәвит» 16+

02:00

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

03:30

« Тибрәнә җыр дулкыннары » 12+

03:55

«Йөрәктән - йөрәккә » (субтитрлар белән) 16+

04:45

«Җырлыйк әле!» 12+

05:35

«Оныта алмыйм...». Ретро-концерт 12+

05:50

Татарстан хәбәрләре 16+

06:00

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

07:00

Татарстан хәбәрләре 16+

07:10

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

08:00

Новости Татарстана 16+

08:10

Утренняя программа «Здравствуйте!»16+

10:00

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

11:00

«Нәсыйхәт» 16+

11:30

« Халкым минем...» 12+

12:00

«Ком сәгате» 16+

13:00

«Башваткыч» 12+

14:00

«Актуальный ислам» 16+

14:15

«Наши герои». Телеочерк 16+

14:30

Новости Татарстана 16+

14:45

«Семь дней+». Раифское специальное учебно-воспитательное учреждение. Интервью с Надеждой Кисиль 16+

15:15

«Шаян ТВ» тәкъдим итә: «Учимся вместе» һәм «Төймә» 0+

16:00

« Халкым минем...» 12+

16:30

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

17:30

«Кто мы татары?» 12+

18:00

«Родная земля» 12+

18:30

Татарстан хәбәрләре 16+

19:00

«Кызган казан» 6+

19:30

Новости Татарстана 16+

20:00

« Гаилә учагы » 16+

20:30

Татарстан хәбәрләре 16+

21:00

«Болгар радиосы» концерты 16+

21:30

Новости Татарстана 16+

22:00

«Красавица для чудовища». Художественный фильм (Великобритания, 2017 )16+

00:05

«Как воспитать мужа». Художественный фильм (США, 2018)16+

01:30

«Семь дней +». Сохранение Булгарского исторического наследия. Жизнь татар Самарской области. Интервью с Гумаром Батыршиным, Дильфузой Асановой 16+

01:55

«Фолиант в столетнем переплете». К 310-летию Ж.Руссо 16+

02:10

«Өметеңне өзмә». Рифат Зарипов концерты 12+

02:45

«Башваткыч» 12+

03:30

« Тибрәнә җыр дулкыннары » 12+

03:55

«Йөрәктән - йөрәккә » (субтитрлар белән) 16+

04:45

«Җырлыйк әле!» 12+

05:35

«Оныта алмыйм...». Ретро-концерт 12+

06:00

«Йөрәктән - йөрәккә» 16+

07:00

«Sиңа Mиннән Sәлам». Музыкаль котлаулар 16+

09:00

«Сөйләшергә вакыт» 16+

10:00

«Кайнар хит» 16+

11:00

« Күңелләрдә тальян моңнары » 12+

11:30

« Музыкальный майдан » 16+

12:00

«Каравай» 6+

12:30

«Видеоспорт» 16+

13:00

« Национальный калейдоскоп » 12+

13:30

«Гаилә учагы» 16+

14:00

ХӘЕРЛЕ КӨН

14:00

«Эльмир Низамов һәм дуслары» 12+

15:00

«Татар сүзе» 6+

15:30

Т.Миңнуллин. «Алты кызга бер кияү». Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

18:00

«Кәмит Җәвит». Юмористик тапшыру 16+

19:00

«Tatarstan today. Открытый миру» 16+

19:30

Новости в субботу 16+

20:00

« Ватандашлар » 16+

20:30

«Җырлыйк әле!» 12+

21:30

Новости в субботу 16+

22:00

«Вулкан страстей». Художественный фильм (Франция, 2013)16+

23:35

«Москва, я терплю тебя!». Художественный фильм (РФ, 2016) 16+

01:15

« Музыкальный майдан » 16+

01:40

«Ерактагы йолдызым». Телевизион нәфис фильм 16+

03:55

«Йөрәктән - йөрәккә » (субтитрлар белән) 16+

04:45

«Кәмит Җәвит». Юмористик тапшыру 16+

05:35

«Оныта алмыйм...». Ретро-концерт 12+

06:00

Фирдүс Тямаев концерты 16+

08:00

« Ватандашлар » 16+

08:30

Мультфильмы 6+

09:00

«Йөрәктән - йөрәккә» 16+

10:00

«Кызган казан» 6+

10:30

«Болгар радиосы» концерты 16+

11:00

«Әниемнең җылы кочагы » 16+

12:00

«Каравай» 6+

12:30

« Соотечественники » 16+

13:00

«Погружение на 100» 12+

13:15

«Әдәби хәзинә» 6+

14:00

« Наша Республика – наше дело » 16+

15:00

«Очрашулар эзләп». Габделфәт Сафин концерты 16+

16:00

«Ком сәгате» 16+

17:00

«Видеоспорт » 16+

17:30

« Национальный калейдоскоп » 12+

18:00

«Башваткыч» 12+

19:00

«Семь дней». Информационно-аналитическая программа 16+

20:00

«Заман көзгесе» 6+

20:30

«Батырлар» 6+

20:45

«Болгар радиосы» концерты 16+

21:00

«Сөйләшергә вакыт» 16+

22:00

«Семь дней». Информационно-аналитическая программа 16+

23:00

«Я найду тебя». Художественный фильм (США, 2019)16+

01:00

«Ком сәгате» 16+

02:00

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

03:30

«Тибрәнә җыр дулкыннары » 12+

03:55

«Йөрәктән - йөрәккә » (субтитрлар белән) 16+

04:45

«Җырлыйк әле!» 12+

05:35

«Оныта алмыйм...». Ретро-концерт 12+

05:50

Татарстан хәбәрләре 16+

06:00

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

07:00

Татарстан хәбәрләре 16+

07:10

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

08:00

Новости Татарстана 16+

08:10

Утренняя программа «Здравствуйте!» 16+

10:00

«Кызган казан» 6+

11:00

«Ватандашлар» 16 +

11:30

« Халкым минем... » 12 +

12:00

«Көтелмәгән кунак 2». Телесериал 16+

13:00

«Семь дней». Информационно-аналитическая программа 16+

14:00

«Соотечественники» 16+

14:30

Новости Татарстана 16+

14:45

«Семь дней+». 16+

15:15

«Шаян ТВ» тәкъдим итә: «Учимся вместе» һәм «Шаян пластилин» 0+

16:00

«Халкым минем... » 12 +

16:30

«Сөйләшергә вакыт» 16+

17:30

«Ватандашлар» 16+

18:00

«Кто мы татары?» 12+

18:30

Татарстан хәбәрләре 16+

19:00

«Таяну ноктасы» 16+

19:30

Новости Татарстана 16+

20:00

«Вызов 112» 16+

20:15

«Туган авылым» 12+

20:30

Татарстан хәбәрләре 16+

21:00

«Заман көзгесе » 6+

21:30

Новости Татарстана 16+

22:00

«Вызов 112» 16+

22:10

«Tatarstan today. Открытый миру» 16+

22:40

«Көтелмәгән кунак 2». Телесериал 16+

23:30

«Черная месса». Телесериал (РФ, 2018) 12+

00:15

«Каравай». 6+

00:40

«Фолиант в столетнем переплете». 16+

00:55

«Җырлыйк әле!» 12+

01:45

«В стране дружбы» 12+

02:00

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

03:30

« Тибрәнә җыр дулкыннары » 12 +

03:55

«Йөрәктән - йөрәккә » (субтитрлар белән) 16+

04:45

« Башваткыч » 12+

05:35

«Оныта алмыйм...». Ретро-концерт 12+

05:50

Татарстан хәбәрләре 16+

06:00

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

07:00

Татарстан хәбәрләре 16+

07:10

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

08:00

Новости Татарстана 16+

08:10

Утренняя программа «Здравствуйте!» 16+

10:00

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

11:00

«Рыцари вечности» 16+

11:15

«Если хочешь быть здоровым». 16+

11:30

«Татарлар» 12+

12:00

«Көтелмәгән кунак 2». Телесериал 16+

13:00

«Родная земля» 12+

13:30

«Әдәби хәзинә» 6+

14:00

«Путь» 16+

14:15

«Не от мира сего...» 16+

14:30

Новости Татарстана 16+

14:45

«Семь дней+». 16+

15:15

«Шаян ТВ» тәкъдим итә: «Учимся вместе» һәм «Мин татарча өйрәнәм» 0+

16:00

«Татарлар» 12+

16:30

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

17:30

«Национальный калейдоскоп» 12+

18:00

«Кто мы татары?» 16+

18:30

Татарстан хәбәрләре 16+

19:00

«Таяну ноктасы» 16+

19:30

Новости Татарстана 16+

20:00

«Вызов 112» 16+

20:15

«Туган авылым» 12+

20:30

Татарстан хәбәрләре 16+

21:00

«Соотечественники» 16+

21:30

Новости Татарстана 16+

22:00

«Вызов 112»16+

22:10

«Көтелмәгән кунак 2». Телесериал 16+

23:00

«Черная месса». Телесериал (РФ, 2018)12+

23:50

«Видеоспорт» 16+

00:20

«Таяну ноктасы » 16+

00:45

«Башваткыч » 12+

01:35

«Татар халык җырлары» 0+

02:00

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

03:30

« Тибрәнә җыр дулкыннары » 12+

03:55

«Йөрәктән - йөрәккә » (субтитрлар белән) 16+

04:45

«Кәмит Җәвит» 16+

05:35

«Оныта алмыйм...». Ретро-концерт 12+

05:50

Татарстан хәбәрләре 16+

06:00

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

07:00

Татарстан хәбәрләре 16+

07:10

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

08:00

Новости Татарстана 16+

08:10

Утренняя программа «Здравствуйте!» 16+

10:00

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

11:00

«Каравай» 6+

11:30

«Татарлар» 12+

12:00

« Җылы эзли җаннар ». Телесериал 16+

13:00

«Җырлыйк әле!» 12+

14:00

«Азбука долголетия» 16+

14:15

«Здоровая семья: мама, папа и я». 12+

14:30

Новости Татарстана 16+

14:45

«Семь дней 16+

15:15

«Шаян ТВ» тәкъдим итә: «Учимся вместе» һәм «Шома бас» 0+

16:00

« Татарлар» 12+

16:30

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

17:30

«Кызган казан» 6+

18:00

«Гаилә учагы» 16+

18:30

Татарстан хәбәрләре 16+

19:00

«Таяну ноктасы» 16+

19:30

Новости Татарстана 16+

20:00

«Вызов 112» 16+

20:15

«Туган авылым» 12+

20:30

Татарстан хәбәрләре 16+

21:00

«Спортивная среда» 6+

21:30

Новости Татарстана 16+

22:00

«Вызов 112»16+

22:10

« Җылы эзли җаннар ». Телесериал 16+

23:00

«Черная месса». Телесериал (РФ, 2018)12+

23:50

«Каравай». 6+

00:00

«Черная месса». Телесериал (РФ, 2018)12+

00:00

«Черная месса». Телесериал (РФ, 2018)12+

00:15

«Җырлар чак» 16+

00:30

«Җырлыйк әле!» 12+

00:50

«Видеоспорт» 16+

00:50

«Видеоспорт» 16+

01:25

«Здоровая семья: мама, папа и я». 12+

01:40

«Татар халык җырлары».0+

02:00

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

03:30

« Тибрәнә җыр дулкыннары » 12+

03:55

«Йөрәктән - йөрәккә » (субтитрлар белән) 16+

04:45

« Кәмит Җәвит » 16+

05:35

«Оныта алмыйм...». Ретро-концерт 12+

05:50

Татарстан хәбәрләре 16+

06:00

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

07:00

Татарстан хәбәрләре 16+

07:10

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

08:00

Новости Татарстана 16+

08:10

Утренняя программа «Здравствуйте!»16+

10:00

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

11:00

«Каравай» 6+

11:30

«Татарлар» 12+

12:00

«Җылы эзли җаннар». Телесериал 16+

13:00

«Кәмит Җәвит» 16+

14:00

«Память сердца» 16+

14:15

«Азбука долголетия» 16+

14:30

Новости Татарстана 16+

14:45

«Семь дней+». 16+

15:15

«Шаян ТВ» тәкъдим итә: «Учимся вместе» һәм «Музыкаль тәнәфес» 0+

16:00

«Татарлар» 12+

16:30

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

17:30

« Точка опоры » 16+

18:30

Татарстан хәбәрләре 16+

19:00

«Таяну ноктасы»16+

19:30

Новости Татарстана 16+

20:00

«Вызов 112» 16+

20:15

«Туган авылым» 12+

20:30

Татарстан хәбәрләре 16+

21:00

«Погружение на 100» 12+

21:10

«Наши герои». Телеочерк 16+

22:00

«Политкухня». 16+

23:00

«Җылы эзли җаннар». Телесериал 16+

01:50

«Кәмит Җәвит» 16+

02:05

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

03:30

« Тибрәнә җыр дулкыннары » 12+

03:55

«Йөрәктән - йөрәккә » (субтитрлар белән) 16+

04:45

«Җырлыйк әле!» 12+

05:35

«Оныта алмыйм...». Ретро-концерт 12+

05:50

Татарстан хәбәрләре 16+

06:00

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

07:00

Татарстан хәбәрләре 16+

07:10

«Манзара». Мәгълүмати-күңел ачу программасы 16+

08:00

Новости Татарстана 16+

08:10

Утренняя программа «Здравствуйте!»16+

10:00

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

11:00

«Нәсыйхәт» 16+

11:30

«Татарлар» 12+

12:00

«Ком сәгате» 16+

13:00

«Башваткыч» 12+

14:00

«Актуальный ислам» 16+

14:15

«Наши герои». Телеочерк 16+

14:30

Новости Татарстана 16+

14:45

«Семь дней+». 16+

15:15

«Шаян ТВ» тәкъдим итә: «Учимся вместе» һәм «Төймә» 0+

16:00

«Татарлар» 12+

16:30

« Бер-бер хәл ». Телесериал 16+

17:30

«Кто мы татары?». 12+

18:00

« Туган җир » 12+

18:30

Татарстан хәбәрләре 16+

19:00

«Кызган казан» 6+

19:30

Новости Татарстана 16+

20:00

«Вызов 112» 16+

20:15

«Туган авылым» 12+

20:30

Татарстан хәбәрләре 16+

21:00

«Болгар радиосы» концерты 16+

21:30

Новости Татарстана 16+

22:00

«Вызов 112» 16+

22:10

КВН-РТ 2024 16+

23:45

«Любовь на прокат». Художественный фильм (РФ, 2014)12+

00:30

«Семь дней +». 16+

01:00

«Фолиант в столетнем переплете». 16+

01:15

Ришат Төхватуллин концерты 12+

02:45

«Башваткыч» 12+

03:30

« Тибрәнә җыр дулкыннары » 12+

03:55

«Йөрәктән - йөрәккә » (субтитрлар белән) 16+

04:45

«Җырлыйк әле!» 12+

05:35

«Оныта алмыйм...». Ретро-концерт 12+

06:00

«Йөрәктән - йөрәккә» 16+

07:00

«Sиңа Mиннән Sәлам». Музыкаль котлаулар 16+

09:00

«Сөйләшергә вакыт» 16+

10:00

«Кайнар хит» 16+

11:00

« Күңелләрдә тальян моңнары » 12+

11:30

« Музыкальный майдан » 16+

12:00

«Каравай» 6+

12:30

«Видеоспорт» 16+

13:00

« Национальный калейдоскоп» 12+

13:30

«Гаилә учагы» 16+

14:00

ХӘЕРЛЕ КӨН

14:00

И. Юзеев. "Ак калфагым төшердем кулдан... ". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

16:30

Ришат Төүхватуллин концерты 12+

18:00

«Кәмит Җәвит». Юмористик тапшыру 16+

19:00

«Tatarstan today. Открытый миру» 16+

19:30

Новости в субботу 16+

20:00

«Адымнар» 16+

20:30

«Җырлыйк әле!» 12+

21:30

Новости в субботу 16+

22:00

«Удача на прокат». Художественный фильм (РФ, 2012)12+

23:45

«Жена художника». Художественный фильм (РФ, 2019)16+

01:20

« Музыкальный майдан » 16+

01:50

«Сөюләрем сине хак минем». Телевизион нәфис фильм 16+

03:35

«Тибрәнә җыр дулкыннары » 12+

04:00

«Йөрәктән - йөрәккә » (субтитрлар белән) 16+

04:50

«Кәмит Җәвит». Юмористик тапшыру 16+

05:45

«Оныта алмыйм...». Ретро-концерт 12+

06:00

«Сынатмыйк яшик!» Илсур Сафинның 60 яшьлек юбилей кичәсе 16+

08:00

«Адымнар» 16+

08:30

Мультфильм 6+

09:00

«Йөрәктән - йөрәккә» 16+

10:00

«Кызган казан» 6+

10:30

«Болгар радиосы» концерты 6+

11:00

«Әниемнең җылы кочагы » 16+

12:00

«Каравай» 6+

12:30

«Соотечественники» 16+

13:00

«Погружение на 100» 12+

13:15

«Әдәби хәзинә» 6+

14:00

«Пар алма». Ильназ Бах, Гүзәл Идрисова концерты 16+

16:00

«Ком сәгате» 16+

17:00

«Видеоспорт » 16+

17:30

«Национальный каледоскоп» 16+

18:00

«Башваткыч» 12+

19:00

«Семь дней». Информационно-аналитическая программа 16+

20:00

«Заман көзгесе» 6+

20:30

«Болгар радиосы» концерты 16+

21:00

«Сөйләшергә вакыт» 16+

22:00

«Семь дней». Информационно-аналитическая программа 16+

23:00

«10 дней Санты». Художественный фильм (Италия) 12+